Basında Biz

Bu bağlantı altında Şirketimiz ile ilgili haberleri ve gerçekleştirdiğimiz tanıtım faaliyetlerini paylaşarak sizleri haberdar etmeyi amaçlıyoruz.

Aydın Denge Gazetesi (17.02.2015)

25 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Şirin Begeç İnşaat, Efeler İlçesi'nde gerçekleştireceği ‘OttomanLife Rezidans’ projesini Aydınlılara sunmaya hazırlanıyor.

Aydın’da son zamanlarda hızla ilerleyen inşaat sektörü kente yeni katılan projelerle de farklı bir estetiğe bürünüyor. İnşaat sektöründe yap-sat modeli ile Aydın’a 25 yıldır hizmet veren Şirin Begeç İnşaat, yeni projesi olan ‘OttomanLife Rezidans’ ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Şirin BEGEÇ

Konumundan, mimarisine, sosyal alanlarından, konforuna kadar birçok kalemde diğer projelere göre farklı olduğunu söyleyen Şirin Begeç, “Adnan Menderes Mahallesi’nde, 7.338 m² arsa üzerine kurulmuş, toplam 2 Blok, 64 Rezidans daire ve A blok altında 3 işyerinden oluşan bir projedir. Projede farklı büyüklüklerde A Blok'ta 4+1 daireler, B Blok'ta 3+1 daireler yer almaktadır. Rezidansın formu kıvrımlı hatlarıyla estetik bir görünüş sunmaktadır 9 katlı 2 bloktan oluşan OttomanLife Rezidans yüzde 70 yeşil alanıyla ferah ve huzurlu, yenilikçi ve modern mimarisiyle göz alıcı ve konforlu bir yerleşim merkezi” dedi.

Haberin devamı...


markak@nutlar

Beklentilerinizin Ötesinde...

Ottoman Life Residence, lüks yaşam standartlarını gerçek anlamda yaşayabilmeniz için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanıyor. Adnan Menderes mahallesinde 7.338 metrekarelik arsa alanı üzerinde, toplam 2 blok 64 adet rezidans ve A blok altında 5 adet iş yerinden oluşuyor.    

Projede A blokta 4+1, B blokta 3+1 olmak üzere farklı daireler yer alıyor. Rezidans formu kıvrımlı hatlarıyla estetik bir görünüş sunuyor. Estetik ve konforun yanı sıra güvenliğinizin de düşünüldüğü projede 24 saat güvenlik ve resepsiyon hizmeti bulunuyor. Ottoman Life Residence, yenilenen modern Aydın'ın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.
 

RESIM GALERISI

HAKKIMIZDA

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen bölgemizin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,

Şirin Begeç İnş. Konumu

Kurtuluş mah. 2026 sok. no:5 Kat:3 Aydın

SOSYAL ILETISIM

BILGILENDIRME

Kampanya ve Duyurular için:

Buradasınız: AnasayfaBasinda Biz